Trojutkání Zlín - UB - UH 2022

Meziměstské utkání mezi Plaveckým klubem Zlín, Spartakem Uherský Brod, Slováckou slavií Uherské Hradiště a ELITESWIM🏊‍♂️🏊‍♀️🏊tradiční závody na krátké tratě pro všechny vĕkové kategorie přinesly nečekanou sklizeň🍀🥇🥈🥉Eliťáci ve věku od 8 do 16 let nasbírali 38 oceněni na bedně a 19x se umístnili na vrcholu🥇👏💪.


Číst dále

Vyškovský hrošík 2022

Vyškovský hrošík, další úspĕšná plavecká soutěž🏊‍♂️🏊🏊‍♀️nejmladší závodníci Eliteswim se při druhé letošní závodní výpravě opět neztratili💪poprvé se postavili na 100m tratě a mezi velkou konkurencí 18-ti klubů nezískali žádnou diskvalifikaci, za to přivezli cennou bronzovou medaili z disciplíny prsa.


Číst dále

Brno Cup 2021

Vánoční závody Brno Cup🎄Klubová výprava na posledním letošním závodě absolvovala smíšené krátké tratě 25m, 50m a 100m polohově👏součástí závodů byla i netradiční smíšená štafeta 6x25m volným způsobem🏊‍♂️ Mezi konkurencí 16 plaveckých klubů z Moravy a Slezska se naši plavci neztratili a kromě osobních rekordů přivezla nejmladší účastnice bronz z motýlkové disciplíny🥉👍.


Číst dále

Moravskoslezská liga nejmladšího žactva 2021

NEJMLADŠÍ PLAVCI KLUBU SE PŘEDSTAVILI V BRNĚ🏙🏊🏊‍♀️🏊‍♂️Tradiční závod "Brněnský tučňáček" hostil 13 plaveckých klubů od Hradce Králové až po Znojmo.
Malí Eliťáci ve věku od 8 let se představili na disciplínách "kraul" prsa a motýlek a žádný individuální start nebyl diskvalifikován👏💪Dobrá parta získala první zkušenosti ze závodního prostředí, přivezli si osobní rekordy a nejzkušenější závodnice z výpravy si odvezla bronzovou medaili z disciplíny 50m prsa.🍀🥉

Číst dále

Hodonínské sprinty 2021

PODZIMNÍ SBĚR MEDAILÍ🏊🏊🥉🥈🥇

Na nedělních "Hodonínských sprintech" zhodnotili plavci ELITESWIM tréninkovou přípravu a na 50m vzdálenostech získali 3 zlaté medaile, 3 stříbrné a 3 bronzové medaile👍 Ve věkových kategoriích od 8 do 13 let se mezi 12 plaveckými kluby prosadili především v disciplínách motýlek, volný způsob a prsa. Děkujeme za perfektní organizaci závodů a hojnou účast plavců👏.


Číst dále

O Pohár Javořiny 2020

O pohár Javořiny🏆🏊‍♀️ první plavecké závody po více než půl roce...klub Eliteswim vyslal 11 plavců ve věku od 8 do 13 let na dopolední plavecký program👍2. místo Martin Šafář- 50 prsa🥈, 4. místo Pavlína Grygarová-50 motýlek💪Všichni účastníci si vylepšili své přihlášené časy👏🏊‍♀️Enjoy the swim!🙂.


Číst dále